Усі послуги

Компанія “Вік Мармуру” професійно займається виготовленням та монтажем пам’ятників із натурального каменю. За 8 років ми виконали понад 400 проєктів ритуальної продукції різних обсягів, параметрів та складнощів.

Наше виробництво ритуальних пам’ятників із граніту та мармуру ґрунтується на моральних принципах та толерантному підході до кожного клієнта. У цей нелегкий момент Ви можете розраховувати на нас і бути впевненими в надійності роботи компанії.

Наші послуги:

1. Консультація та прийом замовлення

Ми надаємо професійні рекомендації, які допоможуть сформувати бажане замовлення за вигідною ціною та комфортними умовами. Наші менеджери оформлять замовлення та підкажуть, що для цього необхідно.

2. Укладання договору

З кожним клієнтом компанія “Вік Мармуру” укладає договір. У ньому будуть прописані ціна виготовлення пам’ятників, терміни та умови виконання замовлення. Ви отримаєте гарантію нашої співпраці та будете впевнені у кожному етапі виконання замовлення.

3. Виїзд фахівця та зняття замірів

Наша компанія надає послугу виїзду спеціаліста на заміри. Майстер оцінить ділянку та спроектує параметри майбутнього виробу. Також буде визначено складність та обсяг майбутньої роботи.

4. Візуалізація та проектування макету

Дизайнери компанії “Вік Мармуру” створюють 3D-модель майбутнього виробу, тому Ви зможете оцінити замовлення до моменту його виготовлення. На цьому етапі клієнт вносить правки, редагує та затверджує макет.

5. Виготовлення виробу

Производство памятника на могилу выполняется на наших собственных заводах, командой скульпторов, художников и архитекторов. Они сделают Ваш заказ точным и совершенным.

6. Типове та індивідуальне замовлення

Ви можете вибрати готовий виріб з каталогів на нашому сайті або зробити індивідуальне замовлення. Ми виготовляємо одинарні пам’ятники, надгробки, огорожі, фамільні склепи, скульптури та інші вироби з мармуру та граніту на замовлення.

7. Художні роботи та гравіювання

Оформити пам’ятник, надгробок чи барельєф можна малюнком, некрологом чи цитатами. Наші гравірувальники зможуть підібрати шрифт, стиль та техніку нанесення малюнка на виріб. Ми закарбуємо всі цінні моменти в камені і збережемо пам’ять про померлу людину на віки.

8. Монтажні роботи

Проводимо підготовчі та монтажні роботи: територія навколо пам’ятника має бути вирівняна та підготовлена до заливання фундаменту. Земля під пам’ятник також підготовлюється з дотриманням усіх норм та відстаней. Після підготовки місця та готовності виробів починається монтаж.

9. Доставка

Ритуальну продукцію можна забрати самостійно з нашого виробництва (самовивіз із Коростишева) або замовити доставку у нас (Київ та вся Україна). Все залежить від ваги та характеристик виробу. Скульптури слід перевозити дуже дбайливо, плити та камінь вимагають меншої делікатності.

10. Встановлення

Встановлення пам’ятника займає не більше 2 годин, комплексного меморіалу – не більше 8. Все залежить від масштабів замовлення та погодних умов під час виконання роботи. Ми встановимо виріб, оформимо вимощення і приведемо могилу до ладу. При замовленні доставки та встановлення пам’ятника компанією “Вік Мармуру” – Ви отримуєте 10 років гарантії від виробника!”

Мармур і граніт є дуже міцними та стійкими матеріалами. Вони не піддаються впливу сонця, дощу, температури повітря та інших кліматичних факторів. У пріоритеті компанії “Вік Мармуру” стоїть робота тільки з натуральними матеріалами, щоб повністю відповідати очікуванням клієнта та виконати замовлення згідно з домовленістю.

Компанія “Вік Мармуру” надає виготовлення пам’ятників, а також комплексні послуги з виготовлення та доставки ритуальних товарів по всій Україні. Ми намагаємося відповідати очікуванням своїх клієнтів, і йдемо назустріч за будь-яких обставин.