Індивідуальне замовлення

Компанія “Вік Мармуру” виготовляє пам’ятники та іншу ритуальну продукцію як за каталогом, так і за індивідуальним замовленням. Ми поділяємо Вашу втрату, і готові виконати замовлення максимально делікатно щодо сервісу, і максимально швидко, без втрати якості.

Що необхідно для здійснення замовлення?

 1. Визначте конкретне значення пам’ятника: історію якої людини він буде передавати? Які слова, малюнки та форми будуть використовуватися?
 2. Підготуйте фото, яке буде зображено на надгробку;
 3. Виберіть колір, форму та матеріал замовлення;
 4. Вкажіть майстрам бажані розміри виробу;
 5. Зберіть точну інформацію про людину, що померла: дати, ініціали;
 6. Заздалегідь підготуйте документи: свідоцтво про смерть та поховання;
 7. Зв’яжіться з нашим менеджером для консультації, якщо Ви не визначилися з деякими параметрами.

По можливості, Ви можете надати ескізи або нариси художнього оформлення та форм пам’ятника. Виріб буде спроектований дизайнерами у 3D-моделі, що дозволить побачити та оцінити результат попередньо.

Наші художники виконають малюнок, підберуть шрифт та оформлять пам’ятник відповідно до побажань замовника.

Пам’ятники на замовлення спочатку формуються в гіпсі (глині), після затвердження гіпсової копії замовлення реалізується в камені. На всіх етапах клієнт отримує фотозвіти або може приїхати на виробництво для оцінки попередніх результатів.

Індивідуальне замовлення поширюється на всю продукцію компанії “Вік Мармуру”:

 • Мармурові пам’ятники та надгробки;
 • Барельєфи, огорожі та лави з натурального каменю;
 • Ритуальні скульптури, вази та таблички на могилу;
 • Склепи, гробниці та меморіальні комплекси з мармуру та граніту;
 • Гравірувальні послуги та малюнки на замовлення.

Компанія “Вік Мармуру” гарантує 10 років якості на виготовлення та встановлення пам’ятників під ключ. Матеріал, з яким працює наша компанія, добірний, з мінімальною кількістю вкраплень. Мармур ми завозимо з Греції, виробник граніту – Україна.

Ціна та терміни

У компанії “Вік Мармуру” можна купити надгробні пам’ятники на замовлення, вибравши вироби за найбільш прийнятною ціною. Також наші менеджери допоможуть вибрати варіант, який влаштовуватиме Вас не тільки за якістю, але і за вартістю.

Замовлення виконується у чітко поставлені терміни та згідно з умовами договору, що укладається з кожним клієнтом. Ціна пам’ятника на замовлення залежатиме від масштабів проєкту, кількості необхідного матеріалу та складності робіт. Усі етапи виробництва узгоджуються з клієнтом.

Особливості індивідуального замовлення

Самовивіз. Готовий виріб можна забрати самостійно з виробництва.

Склади знаходяться в Торчині та Коростишеві Житомирської області. Точну адресу можна переглянути в контактах, або уточнити у менеджера. Також з Вашим консультантом можна погоджувати час та деталі самовивезення.

Доставка. Гранітний пам’ятник на замовлення в Києві можна перевезти самостійно (самовивіз), але мармурові скульптури, плити та склепи вимагають спеціально обладнаного транспорту, для максимально акуратної та дбайливої доставки. Ми зможемо доставити Ваше замовлення у вказаний час та місце, провести монтажні роботи та якісно встановити меморіал. Також компанія “Вік Мармуру” надає клієнтам 10 років гарантії за умови монтажу нашими фахівцями.

“Вік Мармуру” завжди увійде у Ваше становище і тактовно виконає свою роботу з відповідальністю за результат.